07/04/2016 in Finansije, Hemijska industrija, Investicije, Proizvodnja, Trgovina

„Henkelova“ milijardita „Bref korpica“

[custom_frame_center shadow=“on“]made-in-germany-rs-henkel02[/custom_frame_center]

Proizvevši milijarditu „Bref Power Active korpicu“, nemačka kompanija „Henkel“ je dostigla još jedan rekord, a izvanredan uspeh potvrđuje i statistika koja kaže da je od 2010. godine ovaj inovativni proizvod ušao u više od 20 miliona domaćinstava na 50 svetskih tržišta.

– Od kada je „Bref“ fabrika otvorena u Kruševcu u novembru 2014. godine, naši zaposleni ostvaruju izvanredne rezultate zahvaljujući svojoj posvećenosti i motivisanosti. Svi smo veoma ponosni na milijarditu „Bref“ korpicu proizvedenu u rekordnom roku, a naš tim će nastaviti i dalje da postavlja zavidne standarde u radu i proizvodnji, premašujući sva planirana očekivanja – poručuje Ivan Dimitrijević, direktor proizvodnje fabrike Henkel Srbija u Kruševcu.

Samo u 2015. godini Promet „Bref Power Active“ je na globalnom nivou iznosio više od 300 miliona eura, a od marta ove godine, postao je i vodeći proizvod na tržištima više od 20 zemalja, dostupan čak i stanovnicima Australije i Novog Zelanda, objašnjava se u saopštenju kompanije Henkel.




Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree