„Triumf bis“ gradi u Zrenjaninu Centar za otkup meda
[custom_frame_center shadow=“on“]
[/custom_frame_center]
Kompanija „Triumf bis“ iz Novog Sada sprema se da u industrijskoj zoni u Zrenjaninu počne sa gradnjom Centra za otkup, preradu i distribuciju meda i proizvoda od meda.
Vlasnik novosadskog preduzeća Branko Marjanović potpisao je u Zrenjaninu sa gradonačelnikom Čedomirom Janjićem ugovor o kupovini zemljišne parcele, površine oko 6.000 kvadratnih metara, na kojoj će nići ovaj centar, prenosi agencija „Beta“.
– Nadam se da ćemo obradovati mnoge proizvođače meda u Srednjobanatskom okrugu, koji nisu imali ovakav centar već su se snalazili na razne načine. U Srbiji za sada postoje svega tri ovakva centra – istakao je Marjanović i najavio da će izgradnja zrenjaninskog Centra za otkup, preradu i distribuciju meda i proizvoda od meda, početi najkasnije do sredine sledeće godine.


Оставите одговор